קורסים
טיפולים


טיפולים 

שטיפה אנרגטית של ד"ר נאדר בוטו          


ד"ר נאדר בוטו, רופא קרדיולוג ומצנתר פיתח שיטת אבחון וטיפול המתייחסת לאדם כמכלול של נשמה-נפש-גוף . השיטה מגדירה את הקשר שבין משבר נפשי לאיבר הפגוע, ובנוסף קושרת את אופן התגובה למשבר עם סוג המחלה המסוים המופיע באיבר. שחרור החסימות האנרגטיות שנוצרו בעקבות משברים נפשיים, וחידוש זרימת האנרגיה מרפאה את האיברים הלקויים, ומאפשרת למטופל לחוש שחרור, בריאות ואושר פנימי. באמצעות שיטה זו ניתן להגיע לשנה בה התרחש האירוע הטראומטי שהוביל להיחלשות ולבסוף חולל בגוף מחלה, ובתשאול קצר ניתן להוביל את המטופל למודעות והבנת הסיבה לבעייתו. הטיפול נעשה גם במישור התודעה וגם במישור האנרגטי והגופני- פתיחת החסימות במרכזי האנרגיה (צ'קרות) והעברת אנרגיה חדשה .הטיפול מתאים לכולם, גם לילדים .


רפלקסולוגיה                                     


רפלקסולוגיה היא שיטה טיפולית ברפואה האלטרנטיבית , המשתמשת בכפות הרגליים לאבחון רפואי ולטיפול באדם. טיפול דרך כפות הרגליים ניתן כבר בעת העתיקה במצרים העתיקה ובהודו. המילה "רפלקסולוגיה" גזורה מהמילה האנגלית Reflection שמשמעותה "השתקפות" מחד, ומאידך מן המילה "רפלקס" (רעדה) התומכת בכוונה כי על ידי לחיצות באזורים מסוימים ישנה "תגובת שרשרת" של השרירים הגורמת להפרשת אדרנלין לזרם הדם, ומובילה אנרגטית לשחרור של מרידיאנים. לטענת העוסקים ברפלקסולוגיה, בעזרת השיטה ניתן לאתר דפוסים שקיימים אצל האדם ברבדיו השונים כגון: בגוף, בנפש ובתחום החשיבה. על ידי לחיצות, חימומים והנעות של אזורים מסוימים בכף הרגל, ניתן לטפל במצבים בהם האנרגיה חסומה ואינה זורמת כראוי, וכך לרפא מחלות מסוימות. חסימות אנרגיה אלו נקראות קריסטלים ולעתים הן מורגשות כמעין גבשושיות בכפות הרגליים. על ידי לחיצה על אזורים המיוחדים בכפות הרגליים מופעלים כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף שמסייעים למטופל בהפחתת הלחצים, בהחזרת האיזון הפנימי ומביאה אותו למצב תפקודי משופר. בבסיס הרפלקסולוגיה מצויה הטענה שעל כפות רגלינו משורטטת מפת הגוף בזעיר-אנפין וכל האיברים והמערכות בגוף מיוצגים שם. כפות הרגליים רגישות במיוחד בשל מציאותם של קצות עצבים רבים בהן. עם הפעלת הלחצים על נקודות מסוימות בכף הרגל מופעלים דחפים עצביים בלתי-רצוניים לכיוון האיבר המסוים, בו אנו רוצים לטפל.
 

עיסוי הוליסטי עם שמנים ואבנים חמות  


עיסוי הוא טכניקה עתיקת יומין המתבססת על מגע. העיסוי שימש מאז ומתמיד לריפוי ככלי הכי ראשוני ואינטואיטיבי שיש לאדם. העיסוי מעניק מגע מרוכז וממוקד תוך סחיטה או ליטוף של השרירים והמרצת זרימת הדם המביא לחידוש האנרגיה, מרץ ונעורים, פינוי רעלים מהגוף וניקוזם ובכך ניקוי מערכת הדם, ניקוי מערכות פנימיות ויכולת מוגברת להתחדשות תאים ולהבראתם. כיום כבר ידוע כי למעלה משבעים וחמישה אחוזים מהמחלות קשורות ללחץ.הלחצים שמובנים בתרבות המערבית גורמים לשחיקה של הגוף, הזדקנות מואצת של איברים, כאב ותפקוד ירוד. לעיסוי הארומאטי (עם שמנים ארומאטיים) יש את היכולת להפחית לחץ ולהביא להרפיה עמוקה ולשלווה,המאפשרת לגוף ולנפש לתפקד באופן מאוזן. בדרך כלל אחרי סיום הטיפול המטופל יוצא "מרחף" . העיסוי משחרר את השרירים והמפרקים, מעודד זרימת דם תקינה ומחזק את מערכת החיסון. במהלך העיסוי מוספגים שמנים ייחודיים אל זרם הדם. בנוסף לתכונות הריפוי הייחודיות של כל שמן הם מזינים את העור מעניקים לנו מראה חיוני, בריא ורענן, מחזירים לעור את גמישותו, מונעים היווצרות קמטים ומהווים טיפול קוסמטי לפנים חלקות, קורנות וזוהרות. מחזקים את שורשי השיער ,מגנים ומזינים את השיער. הטיפול מתאים לסובלים משרירים תפוסים וכואבים, עייפות, כאבי ראש ומיגרנות, כאבי גב, צוואר תפוס,לחץ דם נמוך, מתח וחרדות,חולשה,דיכאון, מחלות כרוניות, וכאבי מפרקים. זהו טיפול מרגיע, משקם ומפנק המתאים למבוגרים, לילדים, ולנשים הרות וכמובן לכולם שרוצים להתפנק . ניתן להוסיף לעיסוי טיפול באבנים חמות .היתרון של הטיפול באבנים החמות הוא היכולת שלהם לחמם את הגוף בצורה טובה וכך לאפשר עבודה עמוקה יותר.
 

טיפול אנרגטי באמצעות עץ הספירות הקבלי   


לכל אדם 3 רבדים או רמות – נשמה, רוח-מחשבה וגוף הפיזי. ביומיום בפעולות השוטפות אנחנו משתמשים מבלי להתכוון באנרגיה שעל עץ הספירות שמזין אותנו אנרגטית (72 יחידות האנרגטיות שמרכיבות אותנו ומזינות אותנו – יחידות של אש, מים, אוויר ואדמה). אנחנו יכולים לזמן אותם מכוונן על מנת לטפל באדם בכל הרמות או הרבדים שיש בהם צורך ברמת המודעות וברמת הגוף הפיזי(מחלות) .
 

מוח אחד                   


"מוח אחד" זו שיטה יעילה היוצרת שינויים מהותיים ובדרך מהירה יחסית על ידי שילוב הפעולה בין 2 האונות של המוח . בשיטה זאת מאבחנים חסימות רגשיות ופיזיות בשריר של המטופל על ידי קשר עם כל רמות המודעות (מודע, תת מודע ומודעות הגוף), כדי להגיע לאינפורמציה לפעמים חדשה שלא תמיד הייתה ידוע לנו. הטיפול נעשה על ידי טכניקות שונות כמו דמיון מודרך, NLP, פרחי באך ,תרגילי מוח וכדומה. ניתן להשתמש בשיטה זו גם כדי לשפר ואף לפתור מצבים של לקויות למידה, דיסלקציה והפרעות קשב וריכוז ולשחרר תפקודים רבים אחרים שהיינו מעוניינים לשנות כגון:מצבים נפשיים, מתח, מערכות יחסים, דפוסי מחשבה, מצב תעסוקתי, חרדות ואף שיפור מצבים בריאותיים והתמודדות עם מחלות וכאבים. תוך כדי הטיפול כשאנו פותרים בעיה מסוימת מגיעים גם למודעות לגבי מקורה ופתרון השורש שגרם לה. לאחר שאנו רוכשים את המודעות הזו נדע לא רק לצאת מהמלכוד בו נלכדנו, אלא גם לא ליפול לאותם בורות שוב ושוב, להימנע מהם ולמצוא דרך נוחה שמשרתת את מטרותינו ללא בורות.
 

פרחי באך                                   


"בפרחים הסובבים אותנו מסתתרים המפתחות לשקט הנפשי של כולנו". כך טען ד"ר אדוארד באך(1886-1936) , רופא, חוקר והומיאופת אנגלי שעזב את ביתו בלונדון ויצא לחקור במשך מספר שנים תמציות פרחים בממלכה המאוחדת. תמציות של פרחים שעובדות בעיקר על המצב המנטאלי ברובד הרגשי של האדם, ועוזרות לפתיחת מחסומים רגשיים שגורמים לקשיים. השיטה מטפלת בלחצים, עומס, עייפות, תסמונת גיל המעבר, לחץ דם, חוסר בטחון, קשיים חברתיים, הפרעות קשב וריכוז. מתאים לכל הגילאים החל מגיל 0. מהירות ההשפעה שלהם על הילדים מדהימה .התדר של התמציות הוא אנרגטי.
 

ביו-אנרגיה                              

 
ביו-אנרגיה (או ביורגונומי) הינה שיטת טיפול ואבחון המשתמשת באנרגיה. שיטה זאת פותחה על ידי ד"ר ווילהים רייך, ובהמשך רפי רוזן, שמצא והבין שבעיות נפשיות ופגיעות רגשיות גורמות לחסימות אנרגטיות בגוף ולעיתים למחלות. הוא מצא דרך מיוחדת לחוש את האנרגיה ע"י "עפעוף" ודרך לשחרר את אותן החסימות.
 

דמיון מודרך


הדמיון המודרך הינו תהליך חוויתי ועוצמתי. היעד של הדמיון מודרך הנו טיפול בבעיות גוף ונפש ע"י לימוד והקשבה לגוף-נפש שלנו. הטיפול בדמיון מודרך ממקד את המטופל בעולמו הפנימי ובדימויים שלו. התהליך מתחיל בהרפיה בשילוב נשימות ומוזיקה רוחנית ועובר דרך דימויים רוחניים שונים עבור כל מטופל. הנשימות גורמות להירגעות הגוף והנפש ומקלות על המטופל להתחבר לתת המודע שלו.
 
משתמשים בדמיון על מנת להעלות מחשבות לא מודעות דרך אסוציאציות. בכך מתרגלים את שליטת המוח על התפקודים הגופניים. גוף ונפש נקשרים למטרה החשובה של ההירגעות וההרפיה בדרך לפתרון מגוון בעיות שונות.
תוך כדי התהליך האדם מדמיין את המצב הבריא והחזק (גוף או נפש), ומעביר מעין תסריט בדמיונו. ב"סרט" זה הוא נפטר מהבעיה ומדמיין כי גופו חזר לתפקד כפי שהיה רוצה. זוהי תרפיה שקטה, רגועה ושלווה בה יכול להתנסות כל אחד, עם ההוראות המתאימות. הדמיון המודרך הוא כלי של העידן החדש "מחשבה יוצרת" – אנחנו אלה שבונים ויוצרים את המציאות שלנו .
 

תקשור


קשר בלתי אמצעי הנוצר על ידי האדם עם כל דבר: עם מאגר המידע האוניברסאלי, עם אדם אחר, עם נשמה או ישויות אור (מדריכים או מלאכים) . דוגמאות לאנשים מיוחדים שתקשרו יש לכל אורך ההיסטוריה, כמו משה רבנו בתורה ועוד. אין עדיין הסבר מדעי לתופעה. הפיזיקה המודרנית מתקרבת להבנת התהליך אך יעברו כנראה עוד שנים רבות עד שנוכל להבין איך תהליך זה מתרחש. כל דבר שהוא לא חומר כמו: רגשות, תחושות, אינטואיציה וכו', קשה מאד להסבר מדעי, אבל עובדה היא שמסרים מדויקים להפליא ותקשורים נכונים קיימים כל הזמן. לכל אדם שמתקשר יש את הדרך הייחודית שלו לקליטה והעברת המידע, כתשובה לשאלות או כמסר כללי לעולם. יש חשיבות רבה להבנת תהליך התקשור ועוצמת הכוח שיש לאדם בקליטת המידע והעברתו לאחרים.יש אנשים שמשתמשים בקלפים, בקפה על מנת לתקשר. יש כאלה שלא . מידע הוא כוח ושליטה, לכן צריך להיזהר ולהבין מה ולמי המתקשר מעביר מידע זה. האדם שמתקשר חייב להיות אדם ישר וכן המבין את תהליך התקשור ועוצמתו ושולט שליטה מלאה ביכולת התקשור שלו.

אני אישית משתמשת בתקשור בכל טיפול ואני נעזרת בו לאבחון ולטיפול באדם בתיאום עם המדריכים שלו .
 

שיחזור גלגולים


יש מקרים בחיים אלו שאנשים חווים קשיים או דפוסי התנהלות שחוזרים על עצמם שוב ושוב ......והדפוסים הם כתוצאה מאירוע שקרה בגלגול אחר, אירוע שלא נסגר כמו שצריך או שלא תוקן או שהשיעור שלו לא נלמד ולכן אנחנו חוזרים היום על אותן טעויות...לכן מאוד חשוב לחזור לאותו גלגול, לתקן ולסגור את הגלגול הקודם כמו שצריך ואז ההתנהלות בחיים שלנו היום תהיה נכונה וקלה יותר.
 

EFT - Emotional Freedom Techniques           
טכניקה טיפולית פשוטה ביותר הפועלת על מצבים טעונים רגשית ולכן היא משחררת פחדים, דיכאון, טראומות,פוביות, חרדות, ייאוש, מתח, כעס אשמה, מצוקות וכו' .על ידי שימוש בטכניקה זו ניתן לערוך שינוי בהרגלי החיים. עובד גם על מצבים פיסיים כמו כאבים, קשיי נשימה וכו'. ההנחה שעומדתEFT מאחורי שיטה זו היא שטראומה רגשית או פיזית גורמת לשיבוש בזרימת האנרגיה לאורך המרידיאנים (ערוצי האנרגיה) שבגוף, וברגע שנשחרר את חסימת הזרימה של האנרגיה בגוף אז יהיה גם שחרור רגשי או פיזי . התוצאות הן מידיות. הטיפול נעשה בצורה עצמית על ידי טיפוף עדין על נקודות קבועות על המרידיאנים.


ורד בראון
הפרעות קשב וריכוז

לחצו כאן לכתבה שפורסמה במקומוני השרון

קצת על עצמי

פתיחת קורסים חדשים:


תקשור - בוקר וערב

טרנספורמציה אישיותית - הקורס פותח חלון למודעות והבנות, מרחיב את  הידע על  העידן החדש, מקנה כלים לשימוש באנרגיות חדשות,  יחד עם כלים מעשיים לשחרור מרגשות שליליים ואוטומטים שמנהלים אותנו (וממררים את חיינו...).

הקורס "טרנספורמציה אישיותית"  התקבל בתקשור על ידי ה-"יפות" (יפה ויפה), נלמד בקבוצות אינטימיות וכולל סדנה לעבודה אישית.


שיחזור גילגולים

הכשרת מטפלים אינטויאיטיביים  ובמגע

העצמה אישית ורוחנית

שילוב גישה ההוליסטית (גוף-נפש) בגני ילדים

סדנאות של סופי שבוע :
*  שישבת עם מלאכים
*  קלפים טיפוליים-מנוף לצמיחה
*  נקוי והטענה מרכזים האנרגטיים והתחברות לשפע