קורסים
טיפולים


קורסים


 
 

עיסוי תינוקות                        


המגע הוא החוש הראשון שמתפתח בעובר, ומלווה אותו במהלך חייו. הצורך במגע חם והענקת מגע רך ואוהב הוא כלי לחיים הן לתינוק והן לאם. המגע ההדדי והעיסוי מעצימים את שאר החושים ואת התקשורת בין התינוק להוריו. העיסוי מאפשר קרבה, משפר את הביטחון ופותח ערוצי תקשורת בלתי מילוליים עם התינוק. העיסוי מחזק את גוף התינוק החל ממערכת החיסון, מערכת נשימה, מערכת העיכול וכלה בחיזוק השרירים. העיסוי מכין את המפרקים לקראת זחילה. במהלך הסדנה נלמד כיצד להשתמש ברפלקסולוגיה וארומתרפיה להקלת תחלואי החורף (צינון, דלקות אוזניים), כאבי בטן וכאבי צמיחת השיניים וגם נשתמש בתרגילי "מוח 1"- שמפתחים חשיבה ממוקדת ומרוכזת יותר. הסדנה תורמת לקשר בין האם והתינוק דרך העיסוי, ומהווה מוקד למפגש עם אימהות נוספות. הסדנה משמשת גם כקבוצת תמיכה, שיתוף בחוויות האימהות, וחיזוק קבוצתי . במשך הסדנה (כשעתיים) גם האמהות וגם התינוקות חווים רוך ורוגע באמצעות העיסוי.
 

קורס מודעות והעצמה אישית                


קורס המשלב ידע וחוויה הוליסטית עמוקה. מסע פנימי שבו אנו לומדים להכיר את עצמנו, את היכולות שלנו, הכוח שבנו, היתרונות והחסרונות שלנו כבני אנוש. נלמד כיצד להיפרד מפחדים וכעסים בכל הרמות, נלמד להכיר את האמת הפנימית והילד הפנימי ששוכנים בתוכנו, נחווה זאת באמצעות מדיטציות ודמיון מודרך. נלמד ונחווה את מרכזי האנרגיה – צ'קרות. נקבל כלים להאיר ולהעיר את הגוף הפיסי והאנרגטי. נלמד ונחווה את הגופים המעודנים ואת השפעתם על הגוף הפיסי, נלמד הילות, צבעים, נפתח ערוצים להתחברות ל"אני העליון", למלאך ולמדריך הרוחני. נלמד להתחבר לאינטואיציות שלנו, ונכיר סימני דרך שמכוונים לבחירות הנכונות, נלמד דרך לטיפול עצמי וטיפול ביקרים לנו. החוויה תעשה באמצעות מדיטציות ודמיון מודרך .
 

מסע הנשמה                       


נלמד את דרכה של הנשמה וגלגוליה, בחירת שמה, הוריה, זמן ההיוולדות, התוכנית הנשימתית שלה . נתחבר לנשמה והבחירות האמיתיות שלה, נלמד כיצד תיקונים בגלגולים קודמים פותרים בעיות שונות היום – פחדים, פוביות, קשיים במערכות יחסים, בעיות בריאותיות, עכבות ביצירתיות, מצוקות חומריות, כיצד שינוי העבר משנה את ההווה. נלמד מה זו קארמה . שינוי העבר משנה את ההווה. נלמד לעבוד עם מורי דרך ומלאכים. הקורס הינו מאוד חוויתי, הכרת העצמי והחוקים האוניברסאליים על ידי שימוש בדמיון מודרך,נשימות, צבע, קלפים ועוד. בקורס נלמד לפחות שיטה אחת של רפוי עצמי.
 

תקשור


חיבור לעולם הרוחני וקבלת ידע ואינפורמציה שמטרתו להדריך, לכוון ולעזור לנו בהתפתחות הרוחנית שלנו. המטרה העליונה של התקשור היא לעזור לנו להכיר את עצמנו, להתחבר לעצמי העליון שלנו, ללמוד להיות הנשמה בגוף, להתחבר לישויות האור (מדריכים ומלאכים) על מנת לחיות את חיינו בהתאם ליעוד שלקחנו על עצמנו כנשמות. התקשור הוא מתנה, ומהווה דרך נוספת לאפשר לאנשים לחיות חיים מלאים וטובים יותר. כל המידעים אמורים לתת לנו את ההבנות כבני אדם לגבי חשיבות מעשינו בעולם החומר, חשיבותם עבור הבריאה כי אנחנו חלק ממנה.
 

שיחזור גלגולים


כל אחד מאיתנו שאל את עצמו לא פעם "האם אחרי המוות יש משהו ?האם זה הסוף" ? עובדתית הגוף שלנו בסוף החיים אך מה לגבי הנשמה ???? הקורס הוא מסע חוויתי של הנשמה אל השלווה, אל החופש, אל האהבה האינסופית. בקורס המשתתף חווה את חוויות העבר ברמת הנשמה והרגש תוך כדי הגעה לשורש הבעיה שנוצרה בגלגול אחר ותיקונה . התיקון שם משחרר אותנו כאן ומוביל לריפוי . ניפטר מרגשות ומדפוסי התנהגות שליליים שמפריעים לנו לחוות את האושר ואת האהבה בחיים הנוכחיים שלנו . נתחבר למדריכים מהאור ונלמד לקרוא את האינטואיציות שלנו ולקבל את החלטות שנכונות לנו.
 


ורד בראון
הפרעות קשב וריכוז

לחצו כאן לכתבה שפורסמה במקומוני השרון

קצת על עצמי

פתיחת קורסים חדשים:


תקשור - בוקר וערב

טרנספורמציה אישיותית - הקורס פותח חלון למודעות והבנות, מרחיב את  הידע על  העידן החדש, מקנה כלים לשימוש באנרגיות חדשות,  יחד עם כלים מעשיים לשחרור מרגשות שליליים ואוטומטים שמנהלים אותנו (וממררים את חיינו...).

הקורס "טרנספורמציה אישיותית"  התקבל בתקשור על ידי ה-"יפות" (יפה ויפה), נלמד בקבוצות אינטימיות וכולל סדנה לעבודה אישית.


שיחזור גילגולים

הכשרת מטפלים אינטויאיטיביים  ובמגע

העצמה אישית ורוחנית

שילוב גישה ההוליסטית (גוף-נפש) בגני ילדים

סדנאות של סופי שבוע :
*  שישבת עם מלאכים
*  קלפים טיפוליים-מנוף לצמיחה
*  נקוי והטענה מרכזים האנרגטיים והתחברות לשפע