קורסים
טיפולים


סו ג'יוק ודיקור אוזן


שיטת טיפולית  קוראנית - דיקור בכף היד, שיטה שפותחה על ידי פרופסור פארק ג'יי וו מאוניברסיטת סיאול,קוריאה בתחילת שנות השמונים.
השיטה מבוססת על עקרונות הרפואה הסינית, רפואה ההודית ורפואה הקוריאנית המסורתית.
דרכי הטיפול הן דיקור, טיפול במגנטים, טיפול בזרעים, טיפול באור ובצבעים, טיפול במוקסות,לחיצות ועוד.
לסו ג'יוק יכולת לרפא מחלות כרוניות ואקוטיות ותוצאות הטיפול הן מיידות ולאורך זמן.
סו-כף יד ג'יוק - גף רגל ,קיים דימון בין גוף האדם וחלקיו וכף היד וכף הרגל. על המערכות הפיזיות (אברים ורקמות) והמערכת האנרגטית(מרידיאנים וצ'אקרות) משתקפות בכף היד, בכף הרגל והאמת גם באוזן. ודרך ההשתקפויות האלה ניתן לטפל במחלות ולמנוע אותן.
מטרת טיפול דיקור אוזן הוא לטפל באדם ורק אחר כך לשים את הדגש על התופעה. לחץ נפשי, תזונה לקויה, מחסור בשינה, מצב נפשי הם מקצת הסיבות שבהם יש לתת מענה לפני שמתחילים להתמודד עם הבעיות הפיזיולוגיות.

 

כאשר מגיעים אל מטפל הפועל בגישת דיקור אוזן בודק המטפל את אורח החיים, מצב נפשי, היסטוריה רפואית. לאחר מכן, יוצר המטפל אווירה שקטה ורגועה, כדי להתחיל את הליך הטיפול. על ידי שימוש במחטים דקות אותם מחדירים לנקודות דיקור באוזן, המשקפת את גוף האדם כולו.


משמעות טיפול דיקור אוזן שהיא משתמשת בגוף ככלי הריפוי הטוב ביותר ולא מחפשת תרופות חיצוניות אשר עלולות להתערב בתפקוד הגוף. נקודת המוצא של מטפלים בגישת דיקור אוזן היא שהתופעות השכיחות והאקוטיות נועדו לאותת לנו שהגוף יצא מאיזון ולכן, אנו מנסים לסייע להחזיר את כל המערכות למצב תפקוד מאוזן.


תוצאת תמונה עבור דיקור אוזן

ורד בראון
הפרעות קשב וריכוז

לחצו כאן לכתבה שפורסמה במקומוני השרון

קצת על עצמי

פתיחת קורסים חדשים:


תקשור - בוקר וערב

טרנספורמציה אישיותית - הקורס פותח חלון למודעות והבנות, מרחיב את  הידע על  העידן החדש, מקנה כלים לשימוש באנרגיות חדשות,  יחד עם כלים מעשיים לשחרור מרגשות שליליים ואוטומטים שמנהלים אותנו (וממררים את חיינו...).

הקורס "טרנספורמציה אישיותית"  התקבל בתקשור על ידי ה-"יפות" (יפה ויפה), נלמד בקבוצות אינטימיות וכולל סדנה לעבודה אישית.


שיחזור גילגולים

הכשרת מטפלים אינטויאיטיביים  ובמגע

העצמה אישית ורוחנית

שילוב גישה ההוליסטית (גוף-נפש) בגני ילדים

סדנאות של סופי שבוע :
*  שישבת עם מלאכים
*  קלפים טיפוליים-מנוף לצמיחה
*  נקוי והטענה מרכזים האנרגטיים והתחברות לשפע