קורסים
טיפולים


רפלקסולוגיה


רפלקסולוגיה היא שיטה טיפולית ברפואה האלטרנטיבית , המשתמשת בכפות הרגליים לאבחון רפואי ולטיפול באדם.
טיפול דרך כפות הרגליים ניתן כבר בעת העתיקה במצרים העתיקה ובהודו. המילה "רפלקסולוגיה" גזורה מהמילה האנגלית Reflection שמשמעותה "השתקפות" מחד, ומאידך מן המילה "רפלקס" (רעדה) התומכת בכוונה כי על ידי לחיצות באזורים מסוימים ישנה "תגובת שרשרת" של השרירים הגורמת להפרשת אדרנלין לזרם הדם, ומובילה אנרגטית לשחרור של מרידיאנים.

לטענת העוסקים ברפלקסולוגיה, בעזרת השיטה ניתן לאתר דפוסים שקיימים אצל האדם ברבדיו השונים כגון: בגוף, בנפש ובתחום החשיבה. על ידי לחיצות, חימומים והנעות של אזורים מסוימים בכף הרגל, ניתן לטפל במצבים בהם האנרגיה חסומה ואינה זורמת כראוי, וכך לרפא מחלות מסוימות.

חסימות אנרגיה אלו נקראות קריסטלים ולעתים הן מורגשות כמעין גבשושיות בכפות הרגליים. על ידי לחיצה על אזורים המיוחדים בכפות הרגליים מופעלים כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף שמסייעים למטופל בהפחתת הלחצים, בהחזרת האיזון הפנימי ומביאה אותו למצב תפקודי משופר.

בבסיס הרפלקסולוגיה מצויה הטענה שעל כפות רגלינו משורטטת מפת הגוף בזעיר-אנפין וכל האיברים והמערכות בגוף מיוצגים שם. כפות הרגליים רגישות במיוחד בשל מציאותם של קצות עצבים רבים בהן. עם הפעלת הלחצים על נקודות מסוימות בכף הרגל מופעלים דחפים עצביים בלתי-רצוניים לכיוון האיבר המסוים, בו אנו רוצים לטפל.
 


ורד בראון
הפרעות קשב וריכוז

לחצו כאן לכתבה שפורסמה במקומוני השרון

קצת על עצמי

פתיחת קורסים חדשים:


תקשור - בוקר וערב

טרנספורמציה אישיותית - הקורס פותח חלון למודעות והבנות, מרחיב את  הידע על  העידן החדש, מקנה כלים לשימוש באנרגיות חדשות,  יחד עם כלים מעשיים לשחרור מרגשות שליליים ואוטומטים שמנהלים אותנו (וממררים את חיינו...).

הקורס "טרנספורמציה אישיותית"  התקבל בתקשור על ידי ה-"יפות" (יפה ויפה), נלמד בקבוצות אינטימיות וכולל סדנה לעבודה אישית.


שיחזור גילגולים

הכשרת מטפלים אינטויאיטיביים  ובמגע

העצמה אישית ורוחנית

שילוב גישה ההוליסטית (גוף-נפש) בגני ילדים

סדנאות של סופי שבוע :
*  שישבת עם מלאכים
*  קלפים טיפוליים-מנוף לצמיחה
*  נקוי והטענה מרכזים האנרגטיים והתחברות לשפע