קורסים
טיפולים


העצמה בעידן החדש

מחשבה משמשת כתבנית שיוצרת את מציאות שלנו – לטוב  ולרע J

·        כל התחלה חדשה היא מציאות טובה יותר גם אם היא נכפתה עלינו. תהליכים עומדים ולא משתנים או אי עשיה הם תוקעים אותנו.... רק שנוי מאפשר לנו התפתחות וצמיחה .

·        ניתוק ממשקעי העבר לחיות בהווה  חייבים לשחרר את חוויות השליליות של העבר כי לא משמשים אותנו יותר ולאפשר מקום חדש לחוויות אחרות. (העבר נגמר ,העתיד עוד לא הגיע) הם בדרך כלל גם תוצאה של השפעה של האחרים בחיינו. (הורים, חברים התנסויות אחרות בחיים)

·        אנרגיות של עידן החדש – שינויים משמעותיים בבריאה וגם בחיים של כל אחד ואחד מאתנו אם זה במודע ואם זה לא במודע. ככל שנתחבר אליהם יותר מהר , החיים יהיו יותר איכותיים.

התחלה חדשה יכולה לבוא עם שחרור או ניקוי רגשות ודפוסי מחשבה שמכשילים מהעבר והתחלת חיים זורמים ושלווים מאשרים למידה תוך כדי תמיכה באנרגיות החדשות שכבר כאן.

הסוף הוא לא משהו פיזי – יש המשכיות כי אנחנו בעידן של בחירה חופשית – אבל כן ניתן לשחרר את העבר כי הוא היה ונגמר והעתיד עוד לא הגיע . לכן חשוב להתמקד ב"כאן ועכשיו " מבחינה רגשית ומחשבתית   ולא לאפשר לזיכרונות שהם בעצם מנהלים אותי להשתלט על המחשבות והעשייה שלי.

המציאות היא בעצם בראש שלי – הציפיות, הפחדים הם ממקום לא ידוע. ההרגשות הם תוצאה של המחשבות שלנו הם  אינטרפרטציה שלי שמקורה מהעבר-  מהתנסויות העבר- הורים, מסגרות אחרות  - מכאן וגם מגלגולים אחרים. אנחנו היום מתנהלים על פי מה שחווינו  בעבר - האמונות המגבילות שלנו, דפוסי המחשבה וההתנהלות שלנו .. בעצם איבדנו את המהות שלנו, את היכולת לעשות את הבחירות שלנו כך שנכון לנו, השמחה שלנו ולפעמים אפילו את היעוד שלנו. זאת כתוצאה של חסימות האנרגטיות שנוצרו בחיינו בגלל חוויות כואבות של העבר. הכל נרשם בתוך הגוף  ונוצרה חסימה שחייבים לשחררה על מנת להכיל דברים חדשים J

 הטיפול שלי מתבסס  על שחרור החסימות ( משחרר מבעיות פיזיולוגיות בגוף, מאמונות מגבילות  ומדפוסי חשיבה מכשילים ) וחיבור חזרה למהות שבתוכי. איך?  על ידי שיטת ד"ר נאדר, טיפול באנרגיות של עידן החדש, תטא הילינג, מוח 2 פרחי באך ועוד, ושילוב טיפולי מגע ושיחות .

חשוב ללמוד ולהתפתח  להתחבר למיידעים של עידן החדש - החוקים הקיימים בבריאה על מנת לאפשר דרך חיים מהנה יותר – למשל – דומה מושך דומה (מחשבות חיוביות או שלילית, מחשבה יוצרת מציאות ועוד) ו זה נעשה על ידי למידה בקבוצות ,הבנות וחיבור מחדש למהות שבי . להתחבר חזרה לשמחה ולאושר שבתוכי כנשמה.

עידן החדש – שהוא התחיל בערך כ20 שנה (מאז ילדי האינדיגו) ומאז האנרגיות ממשיכות לרדת.. משפיעות על כל מה שקורה בבריאה – אם מרגישים את זה ואם לא – למשל התמוססות הקרחונים, תהליכים כלכליים,  חברתיים ורוחניים בכל העולם.

זה תהליך ולא תאריך

התחלות חדשות שמאפשרות לנו שימוש  ביכולת המחשבה והתובנות לעומת הפעלות הרגשיות שהיינו מפעילים מידית פעם...(מחשבה יוצרת מציאות).. שנוי תדרים אנרגטיים בכל אחד וכתוצאה מכך שנוי בבחירות  בחיים, אם בקרירה אם בזוגיות, שנוי העדפות, ובתחומים אחרים.

ורד בראון
הפרעות קשב וריכוז

לחצו כאן לכתבה שפורסמה במקומוני השרון

קצת על עצמי

פתיחת קורסים חדשים:


תקשור - בוקר וערב

טרנספורמציה אישיותית - הקורס פותח חלון למודעות והבנות, מרחיב את  הידע על  העידן החדש, מקנה כלים לשימוש באנרגיות חדשות,  יחד עם כלים מעשיים לשחרור מרגשות שליליים ואוטומטים שמנהלים אותנו (וממררים את חיינו...).

הקורס "טרנספורמציה אישיותית"  התקבל בתקשור על ידי ה-"יפות" (יפה ויפה), נלמד בקבוצות אינטימיות וכולל סדנה לעבודה אישית.


שיחזור גילגולים

הכשרת מטפלים אינטויאיטיביים  ובמגע

העצמה אישית ורוחנית

שילוב גישה ההוליסטית (גוף-נפש) בגני ילדים

סדנאות של סופי שבוע :
*  שישבת עם מלאכים
*  קלפים טיפוליים-מנוף לצמיחה
*  נקוי והטענה מרכזים האנרגטיים והתחברות לשפע